HATEBREED/CZECH FAN SITE

Novinky

Hatebreed na "Golden Gods Awards 2009"!!! Deska "For The Lions" vychází už za pár dní a na youtube se objevil menší rozhovor s Hatebreed z "Golden Gods Awards 2009", kde se nemluví o ničem jiném než o "For The Lions"!!!
"Co pak to Jamey Jasta drží v ruce??? ;)"
Kamarádi ze slovenska!!! Nebojte se k vám také americký hardcorový gigant jménem Hatebreed dorazí!!! Den po zničení ušních bubínků všem pražákům, začnou Hatebreed likvidovat v Bratislavě ;) 1. července 2009 vystoupí Jasta a spol v Bratislavě - Randal Club a supportem jim budou PARKWAY DRIVE!!!

>> Více info na www.obscure.cz


Velká zpráva pro všechny české nedočkavé fans!!! Hatebreed přijedou do České republiky, můžeme začít slavit!!!  Poslední zastávka v roce 2007 této americké "mlátičky" tady v Čechách byla velice kladně hodnocena a všichni fanoušci si Hatebreed show báječně užili. Ti kteří (stejně jako já) na tomto koncertě nebyli, mají právě teď velkou příležitost poslechnout si Jameyeho Jastu a spol (s novým kytaristou Waynem Lozinakem) živě v klubu EXIT MUSIC HALL CHMELNICE(PRAHA)!!! Hlavním lákadlem bude představení nové desky "For The Lions", která výjde 5. května!!! Praha se má na co těšit...;)

-------------------------------------------------------------------

HATEBREED - CZECH REPUBLIC 2009
Kde:
Praha (Žižkov) - klub EXIT Chmelnice
Kdy:
30. 6. 2009
V kolik hodin:
19:00
Předkapely:
WARBRINGER
Lístky:
ZDE

Ticketpro.cz

Ticketportal.cz

Oficiální stránky kapely Hatebreed jdou s dobou a "nasazují" nový design v duchu obalu připravované desky "FOR THE LIONS"!!!

>> Oficiální stránky kapely najdete ZDE!!!
Na oficiálních myspace stránkách kapely Hatebreed si nyní můžete poslechnout pár ukázek z alba For The Lions!!! Dvě z nich jsem tu už sice zmiňoval, alespoň vám oživím pamět a zdůrazním ukázku písně "Thirsty" (cover - Black Flag), kterou jsem zde ještě nezmiňoval!!!

>> Ukázky na oficiálních myspace stránkách kapely ZDE!!!
Videoklip už jsem zmínil "teaster" bude následovat!!! Krom toho mezi tím jsem prošvihnul zajímavé video, kde se skupina už s novým kytaristou Waynem Lozinakem vyjadřuje k nové (připravované) desce i k samotnému klipu!!!


Na youtube.com jsem našel velmi kvalitní záznam z vystoupení Hatebreed na Golden Gods Awards: Club Nokia Los Angeles!!! Vy se můžete podívat, jak to vypadalo při písni "I Will Be Heard"!!!

"Mějte oči na stopkách, panují tu zvěsti o možném koncertu tady u nás...";)
Hatebreed přichází s novým brutálním klipem "Ghosts Of War"(cover - Slayer)!!! Podle mého názoru krásně prostříhaný a rychlý klip udělá radost nám všem dlouho čekajícím fandům na připravovanou desku plnou cover verzí "For The Lions", která jak už jsem tu několikrát psal, výjde 5. května!!!

Deska "For The Lions" vyjde sice až v květnu, ale Hatebreed už nějaké dobře nacvičené "pecky" z tohoto připravovaného alba předvádí živě!!! Na vystoupení v Maxiku, který proběhl 14.3. 2009 chlapci předvedli píseň Refuse/Resist (která bude na připravovaném albu) živě!!!! Fanoušci byli připraveni a konečně také něco zdokumentovali-pár písní včětně zmiňované Refuse/Resist si můžete pustit zde:


1  
2  
3  
4  
..  
10  
11