HATEBREED/CZECH FAN SITE

Novinky

Skupina SKARHEAD "maká" na nové desce s názvem "Drugs, Music And Sex", která vyjde u I Scream Records a vyjít by měla v létě 2009!!! Desku dává dohromady především Lord Ezec (frontman Skarhead) a Dean Baltulonis, kterej má na svědomí věci od Agnostic Front, Madball nebo Sick Of It All. Ale teď k věci >> Proč asi o téhle věci píši?! Na tomto albu se jako speciální host objeví zpěvák Jamey Jasta spolu s dalšími velkými jmény  jako například: Freddy Cricien (Madball), Armand a Craig (Sick Of It All), Vinnie Stigma (Agnostic Front) a spousta dalších.
Velký dík patří fanouškovi s nickem "Loko" na tomto webu, který mě upozornil na velmi zajímavý "track" Guardian Angel ft. Jamey Jasta!!! Píseň najdete v sekci "Audio/Mp3"!!!
Finský festival NUMMIROCK "hlasí" potvrzené kapely pro letošní ročník a výběr je to opravdu "nadupaný"!!! Mezi velkými jmény jako jsou například NAPALM DEATH nebo ARCH ENEMY, můžete najít třeba HATEBREED!!! Festival proběhne ve dnech 18.-20. června 2009 a celý seznam kapel si můžete prohlédnou tady:


AJATTARA
AMORPHIS
ARCH ENEMY
BEFORE THE DAWN
DIABLO
ENTWINE
HATEBREED
HORNA
MEDEIA
NAPALM DEATH
NICOLE
POISONBLACK
RYTMIHÄIRIÖ
STAM1NA
ZONARIA


>> Oficiální stránky festivalu:

www.nummirock.fi
Kytarista Frank Novinec poskytl zajímavý rozhovor!!! Jak jinak než o připravované desce, jejiž vydání už nám pomalu "klepe na dveře" (11. květen)!!!

>> Celý rozhovor nejen o připravovaném albu "FOR THE LIONS"si můžete poslechnout na těchto stránkách ZDE!!!
Jelikož jsem zatím nenašel žádne fotky z koncertu v nejaktuálnější sestavě, tak vám bude zatím muset postačit následující fotka!!! Fotka pochází zřejmě z kocertu ve Springfieldu, kde měl premiéru kytarista Wayne Lozinak v "barvách" Hatebreed!!!!;)

>> Fotku naleznete ZDE
Vedlejší projekt dvou kytaristů z Hatebreed Chrise Beattieho a Wayneho Lozinaka "Blackened" vydávají debutové album s názvem "This Means War"!!! Album bylo nahráno ve studiu Planet-Z s producentem Zeussem (Shadows Fall, Hatebreed, Killswitch Engage ). Vychází na Think Fast! Records a poslechnout si jej můžete na ZDE. Podle poslechu musím usoudit, že Blackened opravdu nejsou žádná "ořezávátka"a jako debutový "výtvor" hodnotím na "výbornou"!!! Svoje názory na tuto věc můžete psát do "SHOUT BOXU"!!!;)

>> Více informací o Blackened čtěte ZDE!!!

>> Oficiální myspace kapely ZDE!!!

Jak už jsem zde zmiňoval připravované album plné "coverů" by mělo vyjít 5. května v Americe a hned 11. května by mělo být k dostání v Evropě!!! Na webu blabbermouth.net se objevila zpráva od Jameyeho Jasty :

"Děkujeme všem, kteří přišli na koncert ve Springfieldu! Lidé přijeli ze všech koutů světa. Bylo to úžasné a Wayne (kytarista Wayne Lozinak, nedávno přišel do kapely místo Seana pozn. Mr.Antidisco)  to skvělé zvládnul.
"

HATEBREED budou hrát 1. května zvláštní koncert ve svém rodném New Haven, Connecticut, kde představí novinky z připravovaného alba!!!

>> Více informací ohledně připravované desky "For The Lions" najdete ve starší novince ZDE
V nadpisu zmiňované sekci přibyl starší "kousek" >> spolupráce Jameyeho Jasty s "raperem", který si říká "Necro"!!! Možná překvapí, možná se nebude líbit...

>> Píseň "
Push It to the Limit (feat. Jamey Jasta)" najdete
ZDE
Už jsem se tady o tom párkrát zmiňoval >> JASTA SÓLO!!! Na oficiálních stránkách Jameyeho Jasty se můžete dozvědět spoustu informací o tomto projektu ,a taky se můžete dozvědět, že 27.února 2009 Jasta s tímto projektem vystoupí v New Yorku!!! Sám jsem zvědav s čím na nás Jamey přijde. Na už zmiňovaném webu se objevil dokonce plakát k této akci!!!

>> Plákát si můžete prohlédnout zde:
>> Oficiální stránky Jameyeho Jasty naleznete ZDE
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
11