HATEBREED/CZECH FAN SITE

Novinky


Jelikož na tomto webu se dají považovat za novinku i věci, které už jsou nějaký ten pátek staré a na oficiálních stránkách Hatebreed se nic neděje, tak jsem se rozhodl vás seznámit s projektem KINGDOM OF SORROW("Království smutku")!!! Jedná se o projekt do kterého se zapojil i "frontman" Jamey Jasta spolu s kytaristou a zpěvákem Kirkem Windsteinem, kterého můžete znát spíše z kapel CROWBAR a DOWN. Na výpomoc s novou deskou "Kingdom of Sorrow", která vyšla už tento rok, přispěchali bubeník Derek Kerswill a kytarových "sólíček" se chopil Kirkův spoluhráč z CROWBAR Steve Gibb. Tuto desku ani žádné jiné album jsem ještě nikdy před tím neslyšel, ale našel jsem tři songy k poslechu na oficiálních stránkách (které najdete pod tímto článikem)a myslím, že to stojí za to poslechnout!!!

>> Oficiální stránky na kterých najdete klipy a tři písně k poslechu ZDE


Videa z koncertu v Detroitu (z DVD LIVE DOMINANCE) se dostávají na internet. Díky tomu se každý může kouknout na takovou ochutnávku z DVD. Myslím, že tato videa by mohla některé fanoušky přesvědčit o koupi DVD...
Na static-x.cz jsem našel následující novinku týkající se také skupiny HATEBREED! Jedná se o druhý "trailer" k filmu "Punisher: War Zone" k němuž jako soundtrack bude píseň "Refuse" od HATEBREED!!! Film má vyjít 5. prosince, takže už v tu dobu budeme mít možnost poslechnout si první píseň z připravovaného alba. V poslední době HATEBREED byly soundtrackem například ve filmu "Texas Chainsaw Massacre"(Texaský masakr) nebo dokonce ve filmu "XXX" s písní "I Will Be Heard", takže po nějaké době HATEBREED opět ve filmu: )

ZDE DRUHÝ TRAILER K FILMU "Punisher: War Zone"

Pokud nevíte, kde sehnat DVD "LIVE DOMINANCE", tak teď pořádně čtěte následující novinku! Dnes jsem se rozhodl trošku pomoct všem fanouškům, kteří toto DVD hledají na tuzemských internetových obchodech. Vím, že v ČR není úplně jednoduché tuhle "věcičku" pořídit, takže těch mích nálezů také nebude nějak moc, ale myslím, že si vyberete:

>> První a nejlevnější varianta je na CD-NET !!!ZDE!!! za 369 KČ,-

>> Druhá a poslední varianta, kterou jsem našel je Audio3.cz !!!ZDE!!! za 549 KČ,-


Další nálezy na českém internetovém trhu se budu snažít přidávat!!!
>> Do sekce "Audio/Mp3" jsem přidal první kousek!

Buďte ve střehu, budu se snažit do této sekce přidávat další!!!
Kromě už dnes zmiňovaného CD "For the Lions", by měl vyjít příští rok ještě živák "Live in Dallas"! K tomuto albu zatím nejsou zveřejněny žádné bližší informace...

HATEBREED "makají" na desce s názvem "For the Lions", která by měla vyjít v únoru příštího roku. Alespoň to se píše na stránkách vydavatelství "Roadrunner Records", které ale zřejmě toto album už vydávat nebudou, deska je zde totiš napsaná  na listině u "Universal Records". Celé album podle různých zdrojů mělo vyjít už tento rok a to u vydavatelství "KOCH". Jak vidím, tak všechny datumy, které byly na stránkách zveřejňující tuto zprávu už jsou "fuč", takže jediné co přichází k úvahu je, že desky se prostě dočkáme až příští rok!
Nejedná se o nějakou nejčerstvější novinku, tento web ale nefunguje nijak moc dlouho, takže je dobré se tu o ní zmínit.

Zpěvák Jamey Jasta (HATEBREED) pracuje na sólové desce! Zatim nevíme ani datum vydání desky, ani pod jakým vydavatelstvím má deska vzniknout. Víme jen jedno, máme se na co těšit!!!

Muzika od HATEBREED bude už i ve filmu a to ve filmu jménem  Punisher: War Zone! Právě v tomto filmu, který bude mít premiéru 5. prosince 2008, bude skladba "Refuse" z připravovaného alba. Film asi netřeba nějak popisovat, jedná se o filmovou předělávku známého komiksu. Nečekejte od filmu nějaký zázrak, ale soundtrack vypadá velmi slibně:

War Zone Rob Zombie
Final Six Slayer
Psychosocial Slipknot
Historia Calamitatum Rise Against
Fallen Seether
Bulletproof Kerli
Contest Winner Tbd
The Past Is Proof Senses Fail
Butterfly Wings Machines Of Loving Grace
Genesis Justice
Showdown Pendulum
Refuse Hatebreed
Lunatic Static-X
Days Of Revenge Ramallah
The Punisher Main Title Michael Wandmacher

TRAILER k filmu
zde
Tak uplynuli nějaké tři(čtyři) dny a už jsou dodělané sekce:

Historie
Členové
Diskografie
Videografie
Odkazy
E-shop


Ještě časem nějaké rubriky možná doplním, zatím se podívejte do těchto dodělaných a už brzy můžete čekat nějaké ty novinky od HATEBREED!!!
1  
..  
8  
9  
10  
11