HATEBREED/CZECH FAN SITE

Historie webu

>> Web byl oficiálně spuštěn (první článek) 31.ŘÍJNA 2008, přesně v den kdy je HALLOWEEN, což je zajímavé datum spuštění :)
>> Zakladatel: Mr.Antidisco


"Už delší dobu jsem věděl, že v ČR chybý fanouškovský web o skupině HATEBREED, proto jsem se rozhodl to napravit a založit tento web. Design (vzhled) stránek se bude určitě jednou za čas měnit..."

VERSION 1 ( 31. října - 7. prosince )
Práce na úplně první verzi trvala asi cca den. Design se párkrát upravoval. Po nějaké době začal být i zájem o výměnu bannerů (ikonek), čímž vzrostla trochu návštěvnost a dokonce se už i objevovaly nějaké ty pochvalné komentáře v "SHOUTBOXU"!!! Na web v tu dobu chodilo maximálně cca 25 lidí za den, což není zrovna moc, ale web fungoval i na dále. Stránky byly sice chváleny, ale mě osobně pořád ještě přišlo, že to není úplně to co bych si představoval, a tak jsem začal s prací na druhé verzi!!!
VERSION 2 ( 7. prosince - ??? )

Na druhé verzi jsem si dal už více záležet a celý design stránek mi trval "zplodit" něco kolem jednoho týdne!!! S druhou verzí přicházejí i nové rubriky!!! Za zmínku stojí třeba první "Galerie"!!! Celá verze mi přijde už o něco lepší a web postupuje o další krok dále...Vzhůru za další verzí!!!
Díky všem za vaše návštěvy ;)